szukaj
RSS
A A A

Lista aplikantów

Lista aplikantów radcowskich OIRP w Gdańsku:
Nazwisko i imię Nr wpisu
Ackermann Mariusz APL-GD-180267
Adam Aleksandra APL-GD-170165
Alechniewicz-Baczewska Żaneta APL-GD-170164
Aleksandrowicz Joanna APL-GD-160145
Andraszak Agnieszka APL-GD-150003
Antoniewicz Anna APL-GD-180268
Anuszewska Karolina APL-GD-170163
Anyszek Paulina APL-GD-160149
Bachman Agata APL-GD-180269
Bajkowska Justyna APL-GD-170162
Baran Joanna APL-GD-180270
Baranowska Elżbieta APL-GD-160154
Baranowska Kalina APL-GD-170116
Bembennek Karolina APL-GD-170173
Ber Kinga APL-GD-170172
Białas Magdalena APL-GD-180271
Białooka-Kostenecka Danuta APL-GD-160230
Bieglecka Daria APL-GD-180272
Bielawska Justyna APL-GD-150031
Bielawski Bartłomiej APL-GD-170001
Bieszk Wojciech APL-GD-180273
Bigott Patrycja APL-GD-170170
Bigott Paulina APL-GD-160244
Bilska Róża APL-GD-170126
Bober Joanna APL-GD-170182
Bobrowska Anna APL-GD-180001
Bodakowski Paweł APL-GD-170169
Bojanowski Robert APL-GD-170168
Borkowicz Jakub APL-GD-170167
Borkowska Monika APL-GD-170166
Borycka-Mróz Maria APL-GD-170121
Borys Grzegorz APL-GD-170175
Bójko Andrzej APL-GD-180274
Brożek Joanna APL-GD-180275
Brulińska Agnieszka APL-GD-170176
Brzóstewicz Agnieszka APL-GD-180276
Buczkowski Mateusz APL-GD-160275
Burczyk Olaf APL-GD-180277
Burzyńska Aleksandra APL-GD-150039
Burzyński Mateusz APL-GD-150013
Charczuk Magdalena APL-GD-170124
Chodnicka Martyna APL-GD-180278
Chojnowska Agnieszka APL-GD-170179
Chruślak Ewa APL-GD-190012
Chwastowska Agata APL-GD-170180
Chyliński Adam APL-GD-170181
Cieciora Bartłomiej APL-GD-180279
Ciesielska Joanna APL-GD-150017
Cieszyńska Agnieszka APL-GD-170120
Cur Mateusz APL-GD-180280
Czaja Marcelina APL-GD-170177
Czapiewska Koleta APL-GD-180281
Czarnecki Bartłomiej APL-GD-170183
Czechowska Anna APL-GD-170201
Czernuszewicz Patrycja APL-GD-180282
Ćwikliński Łukasz APL-GD-170184
Danowski Adam APL-GD-180234
Deja Paulina APL-GD-180283
Demkowicz Natalia APL-GD-180284
der Kinderen Pamela APL-GD-180285
Derdej Lilianna APL-GD-170202
Dębowska Monika APL-GD-160142
Dipont Małgorzata APL-GD-150022
Donarska Marta APL-GD-180286
Dowgiałło Aleksandra APL-GD-160259
Downer Marta APL-GD-170186
Duda Małgorzata APL-GD-170137
Duda Mateusz APL-GD-170188
Dumowska Agnieszka APL-GD-180287
Duray Jakub APL-GD-180288
Dwojakowski Sebastian APL-GD-160310
Dybowski Mariusz APL-GD-180289
Dziewiątkowski Dawid APL-GD-160160
Dziura Aneta APL-GD-170191
Echt-Sekida Marta APL-GD-130022
Fall Adrianna APL-GD-180290
Fidali Aleksandra APL-GD-190010
Folega Michał APL-GD-160167
Frenszkowska Joanna APL-GD-160175
Fuchs Mateusz APL-GD-180293
Gajewska Joanna APL-GD-180350
Gajewski Mateusz APL-GD-180294
Gałązka Magdalena APL-GD-170203
Gałka Karolina APL-GD-170204
Gargol Kinga APL-GD-180295
Gdaniec Sylwia APL-GD-160184
Giedrys Kamil APL-GD-160194
Giełczyńska Agata APL-GD-160601
Glaza Stefan APL-GD-160140
Gliniewicz Jan APL-GD-170200
Głowala Iwona APL-GD-160205
Goebel Patrycja APL-GD-160691
Gołaszewski Marcin APL-GD-180375
Gołkowski Jakub APL-GD-170205
Gorbaczewska Iza APL-GD-180379
Gorzeń Karolina APL-GD-180296
Gościniak Klaudia APL-GD-170243
Górczyński Kamil APL-GD-170190
Górska Małgorzata APL-GD-180297
Górski Grzegorz APL-GD-160329
Górski Jakub APL-GD-180298
Gręda Piotr APL-GD-180299
Gruntowicz Monika APL-GD-160404
Gruszczyński Artur APL-GD-180300
Gryka Agnieszka APL-GD-170189
Grześkowiak Andrzej APL-GD-160350
Grześkowiak Karolina APL-GD-160415
Grzybek Piotr APL-GD-160352
Grzybowska Amanda APL-GD-160355
Gulba Ewelina APL-GD-160359
Gumienny Wojciech APL-GD-160370
Hajduczenia Sławomir APL-GD-120057
Herbasz Magdalena APL-GD-160385
Hering Magdalena APL-GD-170244
Heyke Joanna APL-GD-160394
Hinz-Olech Izabela APL-GD-160427
Horbacz Agata APL-GD-170245
Horodecka Patrycja APL-GD-160706
Iskierka Krzysztof APL-GD-160364
Jachimska Paulina APL-GD-170192
Jakubowska Klaudia APL-GD-160440
Jarmuż-Koralewska Lidia APL-GD-170247
Jaszewska Natalia APL-GD-170002
Juchniewicz Justyna APL-GD-160923
Jurczak Krzysztof APL-GD-180302
Jurkowska Karolina APL-GD-180303
Kaczor Yuliya APL-GD-180304
Kaczyńska Monika APL-GD-170246
Kajut Piotr APL-GD-180305
Kalinowska Maria APL-GD-160469
Kamrowska Anna APL-GD-160455
Kapowicz Martyna APL-GD-180306
Karasek Magda APL-GD-180307
Karczewska Agata APL-GD-170193
Karolak Jan APL-GD-170250
Katana Katarzyna APL-GD-130045
Kąkol Beata APL-GD-180381
Kempa Katarzyna APL-GD-160482
Kempa Maciej APL-GD-170249
Kiełb Karolina APL-GD-150041
Kiełczewski Michał APL-GD-170196
Kisiel Mateusz APL-GD-170114
Klein Michał APL-GD-190005
Kleina Monika APL-GD-140063
Kłoczko - Śmigiel Monika APL-GD-160490
Kłosowska Jagoda APL-GD-180309
Kłosowski Jakub APL-GD-180310
Knut-Stasiuk Beata APL-GD-180311
Kocięda Piotr APL-GD-180312
Kolator Magdalena APL-GD-170195
Komorowska Michalina APL-GD-190014
Komorowski Tomasz APL-GD-160499
Kondratiuk Iga APL-GD-160509
Kopczyńska-Mikoś Karolina APL-GD-190013
Kopeć Andrzej APL-GD-180313
Kopko Ksenia APL-GD-170194
Korthals Dawid APL-GD-150046
Korytnicka Paulina APL-GD-170174
Koszela Izabela APL-GD-170252
Kot Izabela APL-GD-180314
Kotecki Paweł APL-GD-160457
Kowalewski Adam APL-GD-160460
Kowalik Hubert APL-GD-160464
Kowalska Kamila APL-GD-170113
Kowalska Paula APL-GD-180315
Kozak-Gąsior Joanna APL-GD-180316
Kraiński Piotr APL-GD-180317
Krajewska Klaudia APL-GD-160454
Krawiec Mariusz APL-GD-180318
Kreft Vanessa APL-GD-160600
Kreft-Kopicka Marta APL-GD-170253
Król Sławomir APL-GD-170127
Krukowska Marta APL-GD-150052
Krupa Iwona APL-GD-170255
Krusicka Izabela APL-GD-180319
Krutysza Marta APL-GD-180320
Krzystyniak Filip APL-GD-170256
Książek Michał APL-GD-160587
Ksionek Katarzyna APL-GD-150050
Kubiak Michał APL-GD-160575
Kubik Ewelina APL-GD-160564
Kubok Daria APL-GD-180321
Kucharska Marlena APL-GD-170257
Kulczyński Michał APL-GD-180322
Kulpa Marta APL-GD-180377
Kułakowska Ewelina APL-GD-180323
Kusiuk Wiesława APL-GD-190011
Kwiatkowski Paweł APL-GD-170108
Labuda Marzena APL-GD-160554
Lamek Marcin APL-GD-180325
Lasowicz Katarzyna APL-GD-150053
Lawendowska Anna APL-GD-160292
Lewandowska Anna APL-GD-180326
Lewańczyk Laura APL-GD-170254
Link Dawid APL-GD-160510
Lipke Marta APL-GD-180327
Liszewska Julia APL-GD-180328
Łada Agata APL-GD-180329
Łagocka Patrycja APL-GD-170212
Łęgowski Przemysław APL-GD-170178
Łosoś Joanna APL-GD-170199
Łoś Aleksandra APL-GD-190008
Łukaszewicz Miłosz APL-GD-160512
Mac Michał APL-GD-180330
Maciejczak Patrycja APL-GD-160515
Maciejewska Małgorzata APL-GD-180331
Maciejko Łukasz APL-GD-180332
Magryta Alicja APL-GD-170251
Makać Mateusz APL-GD-160519
Makowska Sylwia APL-GD-160524
Malecki Michał APL-GD-180333
Malejko Krzysztof APL-GD-160530
Malesińska Magdalena APL-GD-160537
Malinowska Anna APL-GD-170117
Markowski Marcin APL-GD-150058
Marszandt Michał APL-GD-170130
Mastykarz Karolina APL-GD-180334
Matusiak Dominika APL-GD-160603
Matusiak Jakub APL-GD-170129
Mazur Wiktoria APL-GD-160606
Melcer Igor APL-GD-140079
Mentel Barbara APL-GD-170119
Michalak Agnieszka APL-GD-170131
Michałowski Wojciech APL-GD-150064
Mikians Piotr APL-GD-160610
Mikulak Marta APL-GD-170198
Milewski Jakub APL-GD-160615
Mirońska Marta APL-GD-170132
Mistelska Anna APL-GD-160621
Miszewski Szymon APL-GD-170136
Morawska Agnieszka APL-GD-170133
Mroczkowski Marek APL-GD-170134
Mrozek Kinga APL-GD-170135
Mroziak Łukasz APL-GD-180335
Mrozińska Monika APL-GD-170138
Musalewska Martyna APL-GD-180336
Myc Aleksandra APL-GD-160746
Myśliński Marek APL-GD-180337
Narkiewicz Mariusz APL-GD-170141
Nawrocki Grzegorz APL-GD-170142
Niedziałek Waldemar APL-GD-170143
Niekurzak Sebastian APL-GD-160628
Niewiadomy Anna APL-GD-160636
Nogal-Meger Paulina APL-GD-180339
Nowak Mateusz APL-GD-180341
Nowak Natalia APL-GD-180340
Nowakowska Edyta APL-GD-160645
Nowakowski Mateusz APL-GD-180383
Ochociński Sławomir APL-GD-180342
Odżga Aleksandra APL-GD-170149
Ogiejko Martyna APL-GD-160655
Olek Magdalena APL-GD-170145
Ołowska Ewelina APL-GD-160701
Orzażewska Beata APL-GD-180343
Orzechowski Rafał APL-GD-180344
Osuch Jakub APL-GD-190006
Owczarska Joanna APL-GD-180004
Pałgan Alicja APL-GD-170148
Paprot Małgorzata APL-GD-170185
Pawełek Piotr APL-GD-170146
Pawlak Natalia APL-GD-170152
Pawłowski Grzegorz APL-GD-170153
Pazio Paulina APL-GD-190007
Pedynkowska Marlena APL-GD-170154
Petasz Magdalena APL-GD-150073
Piątkowska Kamila APL-GD-160924
Pieńczewski Andrzej APL-GD-170156
Piotrowicz Agnieszka APL-GD-180346
Piotrowicz Marta APL-GD-170159
Piotrowska Justyna APL-GD-160757
Piwoński Norbert APL-GD-160692
Plewa Ewelina APL-GD-180347
Płotka Natalia APL-GD-160694
Podlewski Juliusz APL-GD-180348
Polak Monika APL-GD-150075
Poźniak Kamil APL-GD-170207
Prill Aleksandra APL-GD-170208
Puławska Magdalena APL-GD-160697
Pusz Wiktoria APL-GD-180349
Rak Mateusz APL-GD-160666
Ramult Anna APL-GD-180351
Ratajczak Agnieszka APL-GD-170209
Ratajczyk Paulina APL-GD-180352
Ratkowska Magdalena APL-GD-180353
Rdzanek-Gburczyk Adriana APL-GD-160712
Rodziewicz Marcin APL-GD-180354
Rogman Wojciech APL-GD-160719
Rogoziński Dawid APL-GD-180355
Rolewicz Oskar APL-GD-180356
Rompkowski Karol APL-GD-160727
Rozwadowski Tomasz APL-GD-170211
Rutkowska Aneta APL-GD-170213
Rybicka Magdalena APL-GD-170206
Rycyk Sylwia APL-GD-180345
Rymarczyk Radosław APL-GD-190009
Rymkiewicz Małgorzata APL-GD-170214
Sadecka Katarzyna APL-GD-160736
Sadowski Robert APL-GD-170215
Sasal Paulina APL-GD-170216
Silarski Maciej APL-GD-180358
Siuzdak Krzysztof APL-GD-170217
Skierski Mateusz APL-GD-170218
Skocelas Kamila APL-GD-180359
Skonieczna Sylwia APL-GD-160758
Skorek Piotr APL-GD-190004
Skorżyńska Monika APL-GD-170219
Skwierawski Oskar APL-GD-160760
Słowikowska Anna APL-GD-160763
Smoliński Mateusz APL-GD-170220
Snarska Wiktoria APL-GD-160925
Sobotka Magdalena APL-GD-170109
Sołtys Marek APL-GD-150086
Sommer Jakub APL-GD-170221
Sosnowska Aleksandra APL-GD-160772
Sosnowski Maciej APL-GD-180259
Sowiński Paweł APL-GD-150087
Stanek Maciej APL-GD-150002
Staszewska-Prys Anna APL-GD-160778
Stelmaszyk Dani APL-GD-170223
Steltmann Oliwia APL-GD-190003
Stępień Agata APL-GD-160785
Sulej Marta APL-GD-160793
Sułek Patrycja APL-GD-170224
Szablewska Katarzyna APL-GD-160802
Szarmach Patrycja APL-GD-180362
Szczepański Michał APL-GD-170233
Szczepański Patryk APL-GD-170225
Szczyżyńska Patrycja APL-GD-190002
Szkatulski Hubert APL-GD-150091
Szreder Urszula APL-GD-160813
Sztajkowski Maciej APL-GD-150093
Szwajkiewicz Maria APL-GD-160815
Szydłowska Natalia APL-GD-180363
Szymanowska Ewelina APL-GD-170227
Szymański Mateusz APL-GD-170228
Śniegocki Michał APL-GD-180364
Tarando Kamila APL-GD-160818
Tkaczyk Magdalena APL-GD-170229
Tojek Grzegorz APL-GD-180376
Tomaszewska Agnieszka APL-GD-180365
Tomaszewska Magdalena APL-GD-170230
Tomczak Michał APL-GD-160822
Tomczuk Sara APL-GD-170144
Topolewicz Jakub APL-GD-180366
Treder Martin APL-GD-180367
Treder-Marek Julita APL-GD-180368
Tucholska Aldona APL-GD-170231
Turos Mateusz APL-GD-170158
Tyburska Paulina APL-GD-180369
Tymecka Marta APL-GD-150032
Urbański Sebastian APL-GD-160827
Uzar Jagoda APL-GD-170232
Wajs Jakub APL-GD-160833
Walkusz Małgorzata APL-GD-180382
Wałdoch Katarzyna APL-GD-180370
Warzybok Aleksandra APL-GD-170197
Wasik Aleksandra APL-GD-180371
Wasilewska Anna APL-GD-150097
Waszewski Tomasz APL-GD-180007
Watkowski Łukasz APL-GD-170234
Wawer Beata APL-GD-180372
Wawryszuk Agata APL-GD-180373
Ważny Monika APL-GD-160848
Węsierski Arkadiusz APL-GD-170235
Wielgosz Doris APL-GD-170237
Wiergowska Natalia APL-GD-170238
Wirska Agnieszka APL-GD-160868
Wiśniewska Natalia APL-GD-160870
Witek Paweł APL-GD-160873
Witkiewicz Aneta APL-GD-180003
Witos-Malinowska Maria APL-GD-160877
Witzling Bartosz APL-GD-170239
Włodarczyk Paulina APL-GD-170240
Wojciechowska Alicja APL-GD-150112
Wojdył Piotr APL-GD-150102
Wojtkowski Cezary APL-GD-170241
Woźniak Marcin APL-GD-160882
Wrocławska Patrycja APL-GD-160888
Wydrowski Piotr APL-GD-180374
Zabrocki Wojciech APL-GD-170157
Zagozdon Paulina APL-GD-170155
Zalewska Katarzyna APL-GD-160895
Zawadka-Piatczyc Monika APL-GD-160903
Zduńczyk Karolina APL-GD-170151
Zieliński Adam APL-GD-170160
Ziemann Maciej APL-GD-170258
Zorn Adam APL-GD-170242
Żebrowska Olga APL-GD-140006
Żukowski Wojciech APL-GD-160922
Żurowska Alicja APL-GD-160927



Opublikował: Marta Reliszko
Publikacja dnia: 04.11.2019
Podpisał: Bartosz Szolc-Nartowski
Dokument z dnia: 26.03.2018
Dokument oglądany razy: 8 295