szukaj
RSS
A A A

Lista aplikantów

Lista aplikantów radcowskich OIRP w Gdańsku:
Nazwisko i imię Nr wpisu
Adamski Jan APL-GD-200009
Adamski Michał APL-GD-230004
Albrychowicz Alina APL-GD-220072
Andrzejczak Sylwia APL-GD-240008
Ankiewicz Aleksandra APL-GD-220007
Augustynowicz Szymon APL-GD-230005
Badełek Bartolomei APL-GD-200010
Bajonczak-Kryńska Alina APL-GD-210109
Balcerowski Konrad APL-GD-200011
Baranowski Karol APL-GD-210110
Barc Kamil APL-GD-210111
Barc Szymon APL-GD-220008
Belgrau Alicja APL-GD-200012
Beruś Mateusz APL-GD-200013
Bestfal Jacek APL-GD-230006
Białobrzewska Joanna APL-GD-200014
Bielska Oliwia APL-GD-220010
Bilkiewicz Daria APL-GD-210112
Binczyk Bartosz APL-GD-230007
Bogucki Bartłomiej APL-GD-210113
Bogusiewicz-Curzytek Jadwiga APL-GD-210114
Bogusz Radosław APL-GD-230009
Bolechowska-Segin Marcela APL-GD-220011
Borkowska Karina APL-GD-200016
Bray Mateusz APL-GD-220012
Brodnicka Aleksandra APL-GD-210115
Brucki Mateusz APL-GD-200106
Bryksy Marta APL-GD-220013
Brzezicki Maciej APL-GD-230010
Brzezińska-Bettini Natalia APL-GD-200018
Brzozowski Mikołaj APL-GD-220014
Bucio Aneta APL-GD-200019
Budka Tomasz APL-GD-210116
Budna Agata APL-GD-220015
Bujnowski Kamil APL-GD-230012
Bułhak Renata APL-GD-200020
Cellary-Rataj Daria APL-GD-220016
Cesarek Paweł APL-GD-230013
Chmielewska Maria APL-GD-240007
Chmurkowska Mirosława APL-GD-210117
Chojnacki Tymon APL-GD-190024
Chrzanowski Marcin APL-GD-210118
Chudzikiewicz Barbara APL-GD-220075
Ciechańska Agnieszka APL-GD-220017
Cywiński Cezary APL-GD-200022
Czaja Marcin APL-GD-220018
Czapiewska Julia APL-GD-200023
Czaplińska Sandra APL-GD-230014
Czepli-Niewiadomska Lilia APL-GD-200024
Dąbrowska Aleksandra APL-GD-230015
Dąbrowska Julia APL-GD-200025
Dąbrowski Jacek APL-GD-230016
Dembek Paulina APL-GD-210119
Derewnicki Łukasz APL-GD-200027
Detmer Adam APL-GD-210120
Długokęcki Marcin APL-GD-210121
Drapała Adam APL-GD-230017
Drozd Alicja APL-GD-220019
Drozdowska Sandra APL-GD-220020
Duchnowski Maciej APL-GD-220021
Duliban Miłosz APL-GD-220022
Dunst Wojciech APL-GD-230018
Durys Aleksandra APL-GD-230019
Dyba Paulina APL-GD-220004
Dyl Iwona APL-GD-200080
Dymka Paulina APL-GD-230020
Ellerik Marta APL-GD-200028
Feliksiak Wiktor APL-GD-200029
Fiuczek Monika APL-GD-230022
Flissikowska Iwona APL-GD-220023
Fordon Barbara APL-GD-210122
Forysiuk Jolanta APL-GD-230023
Frankiewicz Dominika APL-GD-200030
Frankowska Dorota APL-GD-220024
Frąckowiak Patryk APL-GD-230024
Futyma Mateusz APL-GD-200031
Gajos Arkadiusz APL-GD-200032
Gawroński Mariusz APL-GD-200033
Geraga Patrycja APL-GD-220025
Gierszewska Diana APL-GD-230025
Gieryk Kacper APL-GD-190031
Gliszczyński Maciej APL-GD-230026
Gliwa Marta APL-GD-230027
Gołąbek Weronika APL-GD-230028
Gondor Agnieszka APL-GD-230029
Goralewski Szymon APL-GD-210124
Goździela Magdalena APL-GD-220026
Górska Małgorzata APL-GD-230030
Grala Agnieszka APL-GD-200034
Grelik-Urbanowska Marlena APL-GD-200035
Grotha Kornela APL-GD-200036
Grubba Małgorzata APL-GD-210126
Grzelak Agnieszka APL-GD-210127
Grzenkowski Michał APL-GD-210128
Grześkowiak Kazimierz APL-GD-230031
Grzyb Izabela APL-GD-220027
Gurzyńska Katarzyna APL-GD-220028
Habasiński Mateusz APL-GD-210129
Hajduk Maria APL-GD-230032
Hajdukiewicz Weronika APL-GD-200037
Hebel Klaudia APL-GD-230033
Hewelt Anna APL-GD-210130
Hirsch Łukasz APL-GD-210131
Hołdys Zuzanna APL-GD-210132
Ilasz Igor APL-GD-240002
Imach Dawid APL-GD-230034
Jabłońska Jowita APL-GD-230035
Jakubik Zuzanna APL-GD-210133
Janicka Adrianna APL-GD-220003
Jańczyk Julia APL-GD-210135
Jasińska Wiktoria APL-GD-220029
Jaśkowiak Paweł APL-GD-220030
Jesionowski Mateusz APL-GD-210137
Joniak Emilia APL-GD-230036
Juzala Mateusz APL-GD-200038
Kaczmarek Sebastian APL-GD-230038
Kamińska Katarzyna APL-GD-190086
Karczewska Zofia APL-GD-210138
Karwowski Adrian APL-GD-210140
Kasperski Jakub APL-GD-210141
Kaźmierczak Mateusz APL-GD-200039
Kempisty Adam APL-GD-200040
Kęcka Kamila APL-GD-240004
Kielak Michalina APL-GD-200041
Kiliański Kamil APL-GD-210142
Kiszka Justyna APL-GD-230039
Klejsa Iwona APL-GD-230040
Klimczyk Damian APL-GD-210143
Klonowski Marcin APL-GD-230041
Kmiecik Zuzanna APL-GD-220031
Kolasa Kamil APL-GD-200042
Komar Wojciech APL-GD-220032
Konc Maciej APL-GD-210144
Koperska Olivia APL-GD-210145
Korny Wojciech APL-GD-210146
Kosałka-Matuszkiewicz Karolina APL-GD-200043
Kosmalska Aleksandra APL-GD-230043
Kosmus Cezary APL-GD-200044
Kościelniak Sara APL-GD-190052
Kotlarz Michał APL-GD-200045
Kotrysiak Dawid APL-GD-210147
Kotyńska-Buryła Katarzyna APL-GD-230044
Kouloglou Karolina APL-GD-230001
Kowalczyk Aleksandra APL-GD-200046
Kowalska Anna APL-GD-200085
Kowalska Roksana APL-GD-210148
Kozłowska Paulina APL-GD-230046
Kozłowski Maciej APL-GD-210149
Krajewski Mateusz APL-GD-220033
Krawczyk Martyna APL-GD-210150
Krawczyk-Studzińska Anna APL-GD-190058
Krawiec Mariusz APL-GD-180318
Kreczmer Aleksandra APL-GD-200047
Krupa Maciej APL-GD-230047
Krupińska Agnieszka APL-GD-230048
Kruszyński Arkadiusz APL-GD-200048
Kryński Patryk APL-GD-200049
Krzemień Monika APL-GD-200050
Ksieniewicz Hanna APL-GD-220034
Kubacka Alicja APL-GD-220035
Kuczewska Anna APL-GD-210151
Kujawa Aleksandra APL-GD-220036
Kul Pamela APL-GD-200051
Kulas Martyna APL-GD-210152
Kulikowski Michał APL-GD-240006
Kurant Anna APL-GD-210154
Kurek Marian APL-GD-230049
Kuta Aleksander APL-GD-210155
Kuźmicki Tomasz APL-GD-210156
Kwiatkowska Monika APL-GD-200074
Kwiatkowski Kacper APL-GD-230050
Kwidzińska-Lasek Zuzanna APL-GD-220037
Kwidziński Damian APL-GD-210157
Labuda Damian APL-GD-200054
Lange Paweł APL-GD-230051
Lasek Julia APL-GD-230052
Laska Agata APL-GD-230053
Laskowski Szymon APL-GD-230054
Lech Mikołaj APL-GD-210158
Legawiec Renata APL-GD-200055
Lelewski Maciej APL-GD-230055
Lewandowska Martyna APL-GD-220002
Lewandowska-Alama Michalina APL-GD-200056
Liedtke Marta APL-GD-200094
Lipiński Adam APL-GD-220038
Lipiszko Kaja APL-GD-200021
Lipner Sara APL-GD-200058
Lipska Tamara APL-GD-190064
Littwin Damian APL-GD-210159
Longo Dominik APL-GD-200059
Łanecka Agata APL-GD-210160
Ławrowska Katarzyna APL-GD-210161
Łesyk Szymon APL-GD-230056
Łopaciuk Małgorzata APL-GD-200060
Łub Michał APL-GD-210162
Machnicka Anna APL-GD-200061
Macieszczuk Szymon APL-GD-230057
Makowska Anna APL-GD-220039
Malawski Piotr APL-GD-230058
Malewska Magda APL-GD-230059
Malinowski Konrad APL-GD-220040
Marat Magdalena APL-GD-220041
Matusiak Weronika APL-GD-200062
Matyja Agnieszka APL-GD-230060
Mazur Paweł APL-GD-230061
Mazurek Magdalena APL-GD-230062
Mendel Witold APL-GD-200063
Mendykowski Adam APL-GD-220042
Mering Paweł APL-GD-210163
Michalik Adrianna APL-GD-230063
Mikołajun Klaudia APL-GD-210164
Minkiewicz Paulina APL-GD-210165
Mirczewska Paulina APL-GD-200052
Miś Krzysztof APL-GD-230064
Moczyńska Patrycja APL-GD-230065
Mosek Jakub APL-GD-230066
Mroczkowska Aleksandra APL-GD-200064
Mrówczyński Sebastian APL-GD-230067
Mróz Aleksandra APL-GD-230068
Muchowska Aleksandra APL-GD-230069
Narloch Agata APL-GD-210166
Nawrot Paulina APL-GD-200065
Niedbalska Zofia APL-GD-210168
Niedzwiecka Małgorzata APL-GD-210169
Niemira Bartłomiej APL-GD-210170
Nowakowska Milena APL-GD-200066
Nowakowski Przemysław APL-GD-230070
Nyka Mariusz APL-GD-210171
Olejnik Oliwia APL-GD-230071
Olińska Patrycja APL-GD-210172
Olkowska Dagmara APL-GD-200067
Orzażewska Beata APL-GD-180343
Orzechowski Bartosz APL-GD-200068
Osowska-Mielewczyk Eliza APL-GD-220043
Oświeciński Bartosz APL-GD-230072
Owijan Margarita APL-GD-210173
Pachucki Krzysztof APL-GD-230073
Paleczna-Stępniewska Agata APL-GD-210174
Partyka Jakub APL-GD-220045
Paszkiewicz Michał APL-GD-210175
Pawelczyk Mateusz APL-GD-210176
Pawłowicz Karol APL-GD-210177
Pawłowska Karolina APL-GD-220046
Pawłowska Olga APL-GD-220047
Pawłowski Michał APL-GD-220048
Pekról Zofia APL-GD-220049
Piatczyc Natalia APL-GD-210178
Piekarczyk Oskar APL-GD-220050
Pierzchała Igor APL-GD-220051
Pietrusiewicz Maja APL-GD-230074
Piktel Martyna APL-GD-230075
Pinkoś Jakub APL-GD-210180
Piotrowska Marcelina APL-GD-220052
Piórkowski Mateusz APL-GD-210181
Piórkowski Piotr APL-GD-200070
Pisarek Aleksandra APL-GD-210182
Płachta Karol APL-GD-200071
Płatkowski Piotr APL-GD-200072
Pobłocka Angelika APL-GD-210183
Podkowa Klaudia APL-GD-210184
Podolski Piotr APL-GD-230076
Pogorzelski Jakub APL-GD-200073
Popielińska Karolina APL-GD-220053
Popiołek Piotr APL-GD-210185
Półtorak Oliwia APL-GD-230077
Prytuła Michał APL-GD-220054
Przytarska Karolina APL-GD-210187
Pstrągowska Klaudia APL-GD-210188
Purcel Pascal APL-GD-220055
Puźniewski Karol APL-GD-220056
Pytka Mateusz APL-GD-210221
Radulska Joanna APL-GD-200077
Raduńska Oliwia APL-GD-230078
Rembiewska Karina APL-GD-210189
Rezmer Agnieszka APL-GD-210190
Roguski Adam APL-GD-210191
Romanowska Agata APL-GD-210192
Romanowski Maciej APL-GD-220057
Romańczuk Patrycja APL-GD-210193
Ropiejko Mateusz APL-GD-200078
Rozwadowski Jakub APL-GD-200079
Różańska Karolina APL-GD-220058
Rutkowska Aleksandra APL-GD-220059
Rydzewska-Bączek Martyna APL-GD-240003
Salamon Hanna APL-GD-230079
Samsel Katarzyna APL-GD-230081
Sapilak Anna APL-GD-220060
Sarnacki Mateusz APL-GD-210194
Sawaszkiewicz Kamila APL-GD-230082
Sawicka Karolina APL-GD-210195
Siarczyńska Aneta APL-GD-210196
Sienicka Katarzyna APL-GD-230083
Sienkiewicz Oskar APL-GD-230084
Sikora Daniel APL-GD-190084
Sikorska Anna APL-GD-200081
Sirak Jakub APL-GD-200082
Siwa Paweł APL-GD-210197
Skamarska Magdalena APL-GD-210198
Skiba Joanna APL-GD-200083
Skripnik Krystyna APL-GD-230085
Sledz Karina APL-GD-210199
Smoliński Maciej APL-GD-210200
Soja Dawid APL-GD-220061
Sokołowska Natalia APL-GD-200084
Sokół Marta APL-GD-230086
Solecka Agata APL-GD-210201
Stadnik Konrad APL-GD-210202
Stankiewicz-Łątkowska Ewelina APL-GD-210203
Stencel Joanna APL-GD-210204
Stolarek Jakub APL-GD-220062
Strojny Przemysław APL-GD-200088
Styp-Rekowski Kamil APL-GD-220063
Supińska Natalia APL-GD-230087
Szady Anna APL-GD-230088
Szajda Eryk APL-GD-240001
Szalla Szymon APL-GD-200090
Szczepanik Bartosz APL-GD-200092
Szczepańska Zuzanna APL-GD-210205
Szeraszewicz Adrian APL-GD-220065
Szewczuk Zofia APL-GD-220066
Szkałuba Dominika APL-GD-210206
Szmurło Adam APL-GD-220067
Szpara Agata APL-GD-220068
Szreder Kacper APL-GD-220069
Szur-Dutkiewicz Marta APL-GD-220070
Szwed Agnieszka APL-GD-230089
Szych Milena APL-GD-230090
Szydzik Aleksandra APL-GD-200093
Świeżyńska Ewa APL-GD-210208
Tecław Małgorzata APL-GD-230091
Toczek Katarzyna APL-GD-210209
Tomczak Wioletta APL-GD-210210
Tomiczak-Sibirtseva Laura APL-GD-210211
Trzebiatowski Bartłomiej APL-GD-200095
Tuka Katarzyna APL-GD-210212
Tuniewicz Kamila APL-GD-230092
Tusznio Agata APL-GD-200096
Tyburski Radosław APL-GD-190102
Uchaniuk Paulina APL-GD-220006
Urbaniak Dawid APL-GD-230093
Vilk Andrzej APL-GD-230002
Wenta Marek APL-GD-210213
Wereszka Paulina APL-GD-240005
Wesołowski Wiktor APL-GD-230094
Wicki Sebastian APL-GD-230095
Wiczkowska Weronika APL-GD-230096
Winnicka Julia APL-GD-230097
Wirzba Agnieszka APL-GD-200097
Wiśniewska Natalia APL-GD-230106
Witek Dominik APL-GD-230098
Witkowski Karol APL-GD-230099
Wojciechowska Dominika APL-GD-210222
Wojciechowski Mateusz APL-GD-230003
Wojczuk Alicja APL-GD-200098
Wojtkiewicz Anna APL-GD-210214
Wolak Zuzanna APL-GD-230100
Worakomski Aleksander APL-GD-210215
Woźniak Michalina APL-GD-210216
Wójciak Bartosz APL-GD-230101
Wójcik-Chistowska Aleksandra APL-GD-190110
Wyborska Sandra APL-GD-200099
Wycinka-Tryc Magdalena APL-GD-190112
Wytrążek Tomasz APL-GD-230103
Zaborowski Wojciech APL-GD-230104
Zalewska Edyta APL-GD-210217
Zarębska Elżbieta APL-GD-210218
Zembrzuska Nadia APL-GD-230105
Zieleniec Klaudia APL-GD-200101
Zimolzak-Szydlik Katarzyna APL-GD-200103
Złotkowska Magdalena APL-GD-220077
Zmysłowski Piotr APL-GD-210219
Żebiałowicz Marcin APL-GD-220078
Żelechowska Maria APL-GD-200104
Żuber Paulina APL-GD-220079
Żurawicka-Benkowska Katarzyna APL-GD-200105
Żurowski Rafał APL-GD-210220



Opublikował: Kamila Sadowska
Publikacja dnia: 29.05.2024
Podpisał: Bartosz Szolc-Nartowski
Dokument z dnia: 26.03.2018
Dokument oglądany razy: 13 192